Політика конфіденційності компанії "NiksonLOFT"

Компанія "NiksonLOFT" поважає Вашу конфіденційність та зобов'язується захищати Ваші персональні дані. Ця Політика конфіденційності пояснює, як ми збираємо, використовуємо та захищаємо Вашу інформацію.

Збір та використання персональних даних

Ми збираємо тільки ім'я та номер телефону від наших клієнтів для забезпечення послуг та зв'язку з нашими клієнтами. Ми не збираємо жодних інших персональних даних.

Захист персональних даних

Ми докладаємо всіх необхідних зусиль для забезпечення безпеки та конфіденційності Ваших персональних даних. Ми застосовуємо технічні та організаційні заходи для захисту даних від несанкціонованого доступу, використання, розголошення, зміни та втрати.

Надання даних третім особам

Ми не передаємо Ваші персональні дані третім особам, крім випадків, коли це необхідно для забезпечення наших послуг та виконання наших зобов'язань перед Вами або в разі, якщо ми зобов'язані так зробити відповідно до законодавства.

Зміни політики конфіденційності

Ми можемо час від часу вносити зміни до нашої Політики конфіденційності. Будь ласка, періодично перевіряйте цю сторінку для ознайомлення з оновленнями.

Контакти

Якщо у Вас виникли будь-які запитання щодо нашої Політики конфіденційності, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою нашономеру телефону або електронної пошти, які зазначені на нашому веб-сайті.

Згода з Політикою конфіденційності

Користуючись нашими послугами та/або надаючи нам свої персональні дані, Ви погоджуєтеся з цією Політикою конфіденційності. Якщо Ви не погоджуєтеся з цією Політикою конфіденційності, будь ласка, не використовуйте наші послуги та не надавайте нам свої персональні дані.